Budynek, dom pasywnyKRES - edukacja ekologiczna
Menu Główne  

Wyszukiwanie  


  
III Ogólnopolska Konferencja Szkoleniowa „Niskoenergetyczne budownictwo mieszkaniowe i biurowe” 02.04.09 Poznań

Od 1 stycznia 2009 roku wszystkie nieruchomości muszą posiadać świadectwo energetyczne określające ich energochłonność. Wymóg ten powoduje, że zarówno do budynków istniejących jak i projektowanych muszą być stosowane nowe wytyczne.
Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom rynku firma Abrys organizuje Konferencję, której celem jest poszerzenie wiedzy oraz wymiana doświadczeń w zakresie zagadnień dotyczących niskoenergetycznego budownictwa mieszkaniowego i biurowego po nowelizacji przepisów. W trakcie spotkania eksperci przedstawią praktyczne aspekty rozwiązań technicznych służących dostosowaniu budynków do wymogów nowego prawa.

Prelegentami będą zarówno pracownicy naukowi, jak i praktycy na co dzień zajmujący się problematyką efektywności energetycznej nieruchomości, dzięki czemu przedstawiane problemy rozważane będą na różnych płaszczyznach.

Konferencja skierowana jest przede wszystkim do architektów, projektantów, instalatorów, deweloperów oraz producentów materiałów i dostawców nowych rozwiązań technologicznych.

Formulaż zgłoszeniowy:
pobierz

Więcej informacji:
Paulina Olborska
Tel.: 061/ 655 81 26
Bullet5 p.olborska@abrys.pl
www.abrys.pl

  

Copyright © 2004-2008 budynkipasywne.pl


Fatal error: Call to a member function Execute() on a non-object in /includes/pnSession.php on line 378