Budynek, dom pasywnyKRES - edukacja ekologiczna
Menu Główne  

Wyszukiwanie  


  
Konferencja szkoleniowa „Budownictwo niskoenergetyczne - prawo, technologia, praktyka“ Poznań 30.09.08

Celem konferencji jest rozpowszechnianie informacji na temat podstawowych zagadnień dotyczących budownictwa niskoenergetycznego oraz dostępnych technik i technologii.
Dzięki skutecznym rozwiązaniom zyskujemy nie tylko my, ale również środowisko, dlatego energochłonność budynku staje się ważną informacją niezbędną przy podejmowaniu decyzji o zakupie domu lub mieszkania. O tym, czy budynek jest efektywny energetycznie
w dużej mierze decyduje zaprojektowanie i wykonanie go zgodnie z zasadami energooszczędności. Jednak jakie są podstawowe założenia budownictwa niskoenergetycznego? Czym jest charakterystyka termiczna budynków oraz jaki wpływ na klasy energetyczne ma technika instalacyjna? Jakie rozwiązania stosowane w budownictwie energooszczędnym poprawiają efektywność energetyczną budynków? Na te i inne pytania odpowiedzi udzielą znakomici eksperci – teoretycy i praktycy z dziedziny budownictwa niskoenergetycznego.
Spotkanie to jest również doskonałą okazją do przeprowadzenia rozmów ze środowiskiem architektów, projektantów, instalatorów, deweloperów oraz do wymiany kontaktów z producentami materiałów i dostawcami nowych rozwiązań technologicznych.
Sponsorem generalnym konferencji jest firma REHAU.

więcej informacji: Bullet5 http://www.abrys.pl

  

Copyright © 2004-2008 budynkipasywne.pl


Fatal error: Call to a member function Execute() on a non-object in /includes/pnSession.php on line 378