Budynek, dom pasywnyKRES - edukacja ekologiczna
Menu Główne  

Wyszukiwanie  


  
Warunki używania i kopiowania darmowych zdjęć z serwisu budynkipasywne.pl

 1. Wykorzystanie zdjęć dla potrzeb prasy.

  1. Zdjęcia można publikować w formie drukowanej na łamach wszelkich gazet i czasopism pod warunkiem umieszczenia pod zdjęciem lub na końcu artykułu wskazania na serwis “www.budynkipasywne.pl” jako na źródło zdjęcia.

  2. W przypadku wykorzystania zdjęcia w elektronicznym wydaniu gazety lub czasopisma należy postąpić zgodnie ze wskazaniami w punkcie 2 “Wykorzystanie zdjęć w serwisach WWW”.


 2. Wykorzystanie zdjęć w serwisach WWW.

  1. Zdjęcia można bez ograniczeń wykorzystywać na komercyjnych i niekomercyjnych stronach WWW po spełnieniu określonych poniżej warunków.

  2. Na dole strony, na której umieszczone zostanie zdjęcie pod treścią artykułu należy zamieścić link:   Link powinien mieć postać:

   źródło zdjęcia: www.budynkipasywne.pl – Jak zbudować dom pasywny, teoria, projekty, przykłady realizacji

   lub

   źródło zdjęć: www.budynkipasywne.pl – Jak zbudować dom pasywny, teoria, projekty, przykłady realizacji

   W przypadku gdy na danej stronie znajdą się fotografie pochodzące z innych źródeł należy odpowiednio zmienić treść na przykłądowo: “źródło zdjęć nr 4 i 7 ...”.

  3. Zdjęcie należy pobrać ze strony http://www.budynkipasywne.pl i umieścić na serwerze, na którym znajduje sie Państwa strona internetowa. Niedopuszczalne jest takie konstruowanie strony, aby zdjęcie każdorazowo pobierane było z serwisu http://www.budynkipasywne.pl.

  4. Po opublikowaniu zdjęcia na Państwa stronie prosimy o przesłanie na adres email: cezary.sankowski@kres.org adresu strony, na której zdjęcie zostało umieszczone.


 3. Wykorzystanie zdjęć dla innych potrzeb

  1. W przypadku, gdy byli by Państwo zainteresowani wykorzystaniem zdjęć do innych zastosowań niż określone w punkcie 1 i 2 prosimy o kontakt w tej sprawie pod następującym adresem email: cezary.sankowski@kres.org


 4. Dopuszczalne jest następujące przetwarzanie zdjęć: kadrowanie, zmiana kontrastu, jasności, nasycenia oraz innych parametrów kolorów. Niedozwolone jest wykorzystywanie zdjęć dla potrzeb tworzenia fotomontaży, usuwania poszczególnych elementów widocznych na zdjęciach lub dodawanie nowych elementów.

  

Copyright © 2004-2008 budynkipasywne.pl


Fatal error: Call to a member function Execute() on a non-object in /includes/pnSession.php on line 378